APŽVALGA:Irresistible Me plaukai

12:00 AM


Sveikos!

Pagaliau baigėsi mano sesijos vargai ir aš grįžtu su seniai suplanuotais įrašais. Kaip nuotrauka galbūt jau pakuždėjo šiandien kalbėsime apie plaukus. Šukuosenų esu turėjusi įvairiausių nuo labai trumpo kirpimo, kirpčiukų, laiptelių, balkonų ir visokių kitokių architektūrinių stebuklų iki tokių  kuriais džiaugiuosi šiandien: banguoti, siekiantys liemenį, gan stori, lietuviški pelenų spalvos, vasarą mėgstantys pašviesėti, niekad nedažyti plaukai. Ir nors kas rytą žiūrėdama į veidrodi jaučiuosi patenkinta, bet kaip kiekviena kartais užsinoriu pokyčių, tačiau rimtiems įsipareigojimams nesiryžtu.
Būtent todėl labai nudžiugau kai su manimi susisiekė  Irresistible Me atstovė ir pasiūlė  išmėginti jų prisegamus plaukus. Nors man pačiai nei ilgio nei apimties netrūksta, tačiau jų negali būti per daug, tiesa? Taip pat pagalvojau, kad pabodus spalvai galėsiu juos nudažyti kokiu kitu margu tonu ir taip kartais pagyvinti savo šukuoseną, kai pati jausiuosi drąsesnė.Užsisakiau ,,ash blond" atspalvį ir 24 colių (61 cm) ilgį. Rasti sau tinkamą variantą tikrai nebuvo sunku, nes ši kompaniją yra sukūrusi daugybę vaizdinių priemonių padedančių klientėm išsirinkti labiausiai tinkantį produktą: nuo vaizdo įrašų, kur visos spalvos palyginamos šalia viena kitos, iki smagių testų, kurie padės apsispręsti. Siuntinys mane pasiekė per keletą savaičių ir turinio kokybe tikrai negaliu skųstis, nes viduje gulėjo tikro plauko idealiai mano spalvą atitinkančios undinėlės sruogos. Plaukai ganėtinai stori ir tvirtai sukabinti ir nors iš pradžių bijojau net paliesti vėliau nesivaržydama šukavau juos kaip tikruosius savo plaukus. Spalvą ir ilgį galite palyginti apačioje ir nors man dar reikia šiek tiek praktikos juos įsisegant, tačiau manau, kad pirmas mano blynas nėra prisvilęs.


Tad jei domina galimybė akies mirksniu pasikeisti šukuoseną ir pasidžiaugti puikios kokybės gaminiais siūlau aplankyti Irresistible Me puslapį ir paganyti akis. O kokia tavo patirtis su prisegamais plaukais?


You Might Also Like

0 comments